Automobilių dažymas

automobilių dažymas vilniujeAutomobilių dažymas

Kiek išnarstyti
Spręsdamas dažyti savo automobilį, kiek imsitės automobilį be? Ar ketinate pašalinti gaubtu, bagažinės, durys, stiklas ir tt, ar jūs ketinate juosta jį ir dažais o tai kartu? Atsižvelgiant viską išjungti leidžia jums įsitikinkite, kad ten jokių paslėptų žala, ir jis leidžia jums gauti dažų į kabinos ir plyšius. Tačiau, jūs turite elgtis su Atvira plokštės, įdiegti stiklas, pakeisti plombas ir tt
Jei nusprendėte dažyti automobilį, o jis vis dar kartu, pašalinti, nes daugelis smulkių detalių, kaip jūs galite: antenas, durų rankenos, žibintai, spynos, valytuvai, ir tt Jei esate paliekant dalių ant automobilio, kad nesiruošia būti dažytos, įsitikinkite, kad naudojate kokybišką automobilių izoliacine juosta ir maskavimo popieriaus … laikraštis nėra nukopijuokite jį.
Patarimas: gauti dažų pagal įdiegtų ruonių, šiek tiek nailono clothesline arba dengto vielos ir įdėti jį su antspaudu, tada kaukė nuo antspaudą. Tai bus pakelti sandariklį pakankamai, kad būtų galima dažų purškimo tarp sandariklio ir transporto priemonės korpuso. motociklų dažymas

Automobilių dažymas

Kaip giliai juostelės
Ar jūs planuojate išpardavimas automobilį ant pliko metalo arba tapybos virš esamos apdaila? Stripping transporto automobilių dažymas jums pamatyti, kas slepiasi po dažais: rūdžių, kūno užpildas, menkavertis remonto ir kitų pažeidimų. Metalinis taip pat leidžia jums tiksliai žinoti, kokie produktai yra naudojami. Jei uždažyti esamą apdaila (visiškai priimtina kai kurioms programoms), Jums niekada žinoti, kas slepiasi po paviršiumi. Be to, jei tai sena apdaila nebuvo tinkamai prepped, jūsų naujas danga gali pleiskanoja dėl esamų apdaila lupasi. Jei jūs nežinote, kad finišo dėl transporto priemonės istoriją, tai paprastai geriau idėja juostelės jį ant pliko metalo ir pradėti šviežia.

Automobiliu dazymas
Dažant per esamą apdaila, apdaila turi būti geros formos. Faded apdailos yra gerai, bet neturėtų būti šveitimas, krekingo, ar kitaip pažeisti. Jei transporto priemonė buvo perdažyti, mes rekomenduojame jums juostelės automobilį žemyn ir pradėti nuo pliko metalo. Jei jūs nuspręsite uždažyti esamą apdaila, plauti automobilį ir tada naudokite aukštos kokybės vaškas ir riebalų valiklis, kaip IŠANKSTINIS tapybos Prep ant paviršiaus. Tai padės pašalinti bet kokį vašką, kuris gali sukelti sukibimo problemų.
Didelė dalis sėkmingą dažų darbą yra tiesiogiai susijusi su tinkamo paruošimo. Tapyba automobilį yra laiko reikalaujantis procesas, kuris apima keletą prep daug. Jei neturite tinkamai paruošti automobilį dažų, pamatysite defektų finišo, ir taip pat gali būti sukibimą klausimai. Kalbant apie paruošimo, mes nuoroda į rūdžių remontas, žalos atlyginimo, kėbulo, blokinis šlifavimui, naudojant teisingus produktus, išlaikant paviršių valyti, tinkamai šlifavimą, ir tt Jei esate pasirengę įdėti į laiko ir darbą, galutinius rezultatus galite padaryti jį verta visų jūsų pastangų. Nesvarbu, kur jūs pradedate, tinkamas paruošimo svarbu, skaityti viską apie jį šiame neseniai bloge.
Teisė Dažai automobilių dažymas.
Priklausomai nuo jūsų projekto tikslui, galbūt pasirinkti įvairių rūšių dažais. Su restauravimo projektų, daugelis mėgėjų renkasi akrilo laku ar akrilo emalio atkartoti originalų gamyklinį apdaila. Jei jūs ieškote ilgaamžiškumo, URETHANES, grunto / Clear kailio apdaila ir vandens pagrindo lakų yra puikus pasirinkimas.
Prieš pradėdami purkšti, būtinai perskaitykite dažų maišymo instrukcijas ir dažymo pistoletai instrukcijas. Įsitikinkite, kad jūsų dažų pistoletas steigti purkšti apdailos tipo jūs naudojate. Jei Jūs niekada dažytos anksčiau (ar net jei jūs turite), jūs galbūt norėsite pažvelgti į mūsų Paintucation video ar net daug video apie Eastwoodas YouTube puslapyje. Šie filmai parodyti jums, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų, ir pateikti daug informacijos.
Teisė Gamintojas sportinių automobilių nuoma
Apskritai, tai rekomenduojama, kad jums laikytis vienas su prekės ženklo dažų sistemos per visą tapybos procesą. Tačiau, ten buvo daug sėkmingų dažų darbo vietų, kad maišyti produktus. Jei nuspręsite, kad susimaišytų pradmenis ir viršutinės dangos iš skirtingų gamintojų, rekomenduojame išbandyti suderinamumą, prieš pradėdami purkšti ant savo projekto. automobilių remontas
Patarimas: Eastwood linijos gruntai, dažai ir clearcoats yra aukštos kokybės gaminiai, kurie dirba gerai su dauguma dažų sistemomis. automobilių dažymas Remonto banguotas plokštes, kontūras Poliesteris Gruntas Surfacer taip pat universalus, aukštos statyti, purškiamas, poliesterio gruntas, kuris gali būti naudojamas su daugumos tipų dangas. Jis gali būti dengiamas ant pliko metalo arba prepped dažytų paviršių.

Automobiliu dazymasAutomobilių dažymas

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :