Automobilių ateitis

Labas, labas automobilių remontas,“ sakė Beveik Begalvis Nikas, pradedant ir ieško apvali. Jis vilkėjo veržlus, apžėlusi, skrybėlę ant jo ilgą garbanotais plaukais, ir tunika su pūgžlys, kuri nuslėpė faktą, kad jo kaklas buvo beveik visiškai atskirtos. Jis buvo šviesiai, kaip dūmai, Haris gali pamatyti tiesiai per jį į nakties dangų ir liūtys išorėje.
„Tu atrodai neramus, jaunas Poteris,“ sakė Nikas, lankstymo skaidrų laišką, kaip jis kalbėjo ir prisėsdamas jį viduje jo dubleto.
„Taigi, jūs,“ sakė Haris. Automobilių dažymas
„Ak,“ Beveik Begalvis Nikas mojavo elegantišką ranką „, yra svarbūs ne klausimą…. Tai nėra taip, nors aš tikrai norėjau prisijungti…. Maniau aš taikyti, bet, matyt, aš neatitinka reikalavimų „-„
Nepaisant jo erdvus tonas, buvo labai kartumo atrodo ant jo veido.
„Bet jūs manote, ar ne jums“, jis sprogo staiga, traukdami laišką atgal iš savo kišenės „, kad gauti nukentėjo keturiasdešimt penkis kartus ant kaklo su buku kirviu turėtų teisę Jus prisijungti prie Headless Hunt?“
 
„O – taip,“ sakė Haris, kuris akivaizdžiai turėjo su tuo sutikti. automobilių dažymas
„Aš turiu galvoje, niekas nori daugiau nei aš, kad ji visi buvo greitas ir švarus, ir mano galva buvo pleiskanoti tinkamai, aš turiu galvoje, tai būtų išgelbėtas man daug skausmo ir pajuokos Tačiau -„. ​​Beveik Begalvis Nikas papurtė jo laiškas atvira ir skaityti įnirtingai: „.“ Mes galime priimti tik medžiotojai, kurių vadovai turi atsiskyrė kompanija su savo kūnu Jūs automobilių remontas įvertinsite, kad būtų neįmanoma kitaip narius dalyvauti medžioklės veiklai, pavyzdžiui, Jodinėjimas galvos Juggling ir galvos Polo ji. yra su didžiausiu apgailestavimu, todėl, kad turiu jus informuoti, kad jūs neturite patenkinti mūsų reikalavimus.
Labai geriausiais linkėjimais, seras Patrickas Delaney-Podmore „.
Fuming, Beveik Begalvis Nikas įdaryti laišką toli.
„Pusė odos ir sausgyslė colių holdingo mano kaklą nuo Harry! Dauguma žmonių galvoja, kad tai geras ir nukirstos galvos, bet oi, ne, jis nėra pakankamai seras Tinkamai Decapitated-Podmore“.
Beveik Begalvis Nikas paėmė keletą giliai kvėpuoti ir tada pasakė, kur kas ramiau tonas: „Taigi, – kas tave graužia ką aš galiu padaryti?“
„Ne“, sakė Haris. „Ne,  automobilių dažymas nebent jūs žinote, kur mes galime gauti septyni nemokamai Nimbus du tūkstančiai Ones mūsų rungtynes ​​su Sly -„
Harry bausmę likusi dalis buvo ignoruojama aukšto tono mewling iš kažkur netoli jo kulkšnių. Jis pažvelgė žemyn remontas  ir atsidūrė žvelgdamas į lempos-kaip geltonomis akimis pora. Tai buvo ponia Norrisas, skeleto pilka katė, kuris buvo naudojamas prižiūrėtoju, Argus kniaukti, kaip pavaduotojas rūšiuoti jo begalinis mūšio su studentais.
„Geriau išeiti iš čia, Haris,“ greitai pasakė Nikas. „Pavogti nėra geros nuotaikos – jis gavo gripu ir kai kurių trečiųjų metų netyčia tinkuotos varlė smegenis visame lubų požemio penkių Jis buvo valyti visą rytą, ir jei jis mato jus varva purvo visur -„.
 
„Teisė“, sakė Haris, atsargines nuo kaltina stare ponia Norris, bet ne pakankamai greitai. Atkreipiamas į paslaptingas galios, kad atrodė, kad prijungti jį su savo pražangos katė vietoje, Argus „kniaukti sprogo staiga per gobelenas dažymas Harry teisės, švokštimas ir ieško Wściekle apie už taisyklių pertraukiklis.
Ten buvo storas languotas šalikas jungiasi aplink galvą, o jo nosis buvo neįprastai violetine spalva.
„Filth!“ jis sušuko jo žando dalis su pažande automobilių remontas aquiver, jo akys Popping grėsmingai, kaip jis nurodė purvinas balutę, kad buvo apvarvėti iš Harry Kvidičas rūbais.
„Netvarka ir mėžti visur! Turėjau pakankamai jo, sakau jums! Sekite mane, Poteris!“

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :