Chromavimas

chromavimas

Aš suprantu, čia yra daug mūsų draugų ir rėmėjų iš ten, kurie nesupras, kodėl šie atvejai ir daug, daug daugiau, kad vyksta kasdien mūsų pramonės yra „tokia baisi“. Nebus žmonių tiek vyrų ir moterų, kurie tiesiog nesupranta, kaip tai nustato mūsų pramonę atgal. Kaip tai sukuria tokią aplinką, kad moterys galėtų būti užpultas tiek fiziškai, tiek žodžiu ir už jos ribų iš darbo vietos. Norėčiau paklausti tų, kurie jį gauti toliau kalbėti apie šių atvejų. Kalbėti apie juos garsiai ir kad šios įmonės, kad padaryti šias klaidas suprasti, kodėl tai buvo klaida ir kad jie bus atsakingi. chromavimas Mums reikia šviesti žmones. Turime stengtis sukurti tokią aplinką, kurioje žmonės supranta kūno pažinčių ateina iš organizme asmeniui. Tai ne išorinės asmens ar bendrovės darbo niekam, kad jų kūnas yra geras, ar blogas. Turime imtis dėmesio ne pasakoti žmonėms, kaip produktai ir paslaugos gali padėti jiems patinka save ar neapykanta save ir sutelkti dėmesį į šviesti žmones. Šviesti juos apie produktų ir paslaugų jūs siūlote. Negalima remtis sujungti su judėjimu, kad neturi nieko bendro su jūsų produktą ar, kad gali naudoti žmogaus kūną kaip pavasario lentos, kad jūsų produktas vertinachromavimasmas. Tai tik bendrasis ir tingus. automobilių dažymas

Aš asmeniškai patyrė daug klausimų, kurie padarė mano darbo aplinka kova pavyks. Turiu ir toliau stumti, nors tokiais atvejais ir būtų sėkmingas, nepaisant jų. Tikiuosi, kad vieną dieną galės skirti savo darbo ir asmeninio gyvenimo energiją tik vykdo mano profesinius svajones ir tikslus, o ne gaišti tiek daug laipioti atgal, kai aš nuvertė nieko daugiau, nei gimsta moters.

Kas gali būti taip blogai, Jūs klausiate?

Man buvo seksualiai prievartaujami po verslo vakarienės, nes direktorius man buvo susitikimas su turėjo tokį gerą laiką sakė jis.

Kai aš susiduria bosas apie tai, kodėl automobilių remontas aš buvau paliktas posėdžių jis ėjo su savo vyrais, man buvo pasakyta, buvau pakviestas į kitą ir tai buvo jo kubilo.

Man buvo pasakyta, mano bosas norėtų aš daugiau motiniškos, kepti sausainius ir įsitikinkite, kad spausdintuvo popieriaus buvo pilna. chromavimas

Man buvo pasakyta, Paniuręs reikia „atsižvelgiant šūdas siuntimo dvi merginas“ prie dviračių renginyje. Šios merginos buvo save, rinkodaros vadovas su paniuręs ir Amy Kippley, Produkto vadybininkas su paniuręs. Ne todėl, kad pavadinimai nesvarbu. Tai tik parodo, nesvarbu, kaip jūs skatinti ir samdyti moterims aplinka turi keistis, kad tikrai turi įtakos.

chromavimas

Man buvo pasakyta, turėčiau užregistruoti du kartus, vieną kartą į krūtinę, dėl neseniai dviračių renginyje buvau lankyti kaip rinkodaros vadybininkas paniuręs.

Galėčiau eiti ir toliau. Bet aš tikiuosi, kad tai nėra būtina. Tikiuosi, kad tai skrenda šiek tiek šviesos apie tai, kodėl tokie dalykai kaip vaizdų užgesino „Chrome“ ir Interbike ir daugelis kitų įmonių yra iš tiesų žalingo ir sukurti aplinką, kurioje žmonės jaučiasi jis gerai pasakyti ir padaryti šiuos dalykus moterims pramonėje.

Man pasisekė dirbti su vyrų, kad nesakau šiuos dalykus man grupei. Jie ne man jaustis bet mažiau už tai, kad moteris. Paniuręs palaiko moterų. Aš tikrai manau, kad tai. Turime ir klysti. Viskas, ką galiu pasakyti, mes turime šiuos klaidas ir iš jų pasimokyti. chromavimas i gali pasakyti tą patį. Padarykime pokytis įvyktų.

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :