Sportinių automobilių nuoma

Sportinių automobilių nuoma

Ould didžiuotis išperintiems. Jūs galite pereiti grubiai ir iš droselį be skatinančius agregatai stverti. Sekti net stiprių siaučiantys, yra puikus, su skysčių ruožtu-in ir visur prasme stabilumą. sportinių automobilių nuoma padvigubino savo nuokrypio kampą, kuris skatina vairo sekti tiesiai. Dėl originalios įranga M & S padangomis važinėti / tvarkymas kompromisą yra tik apie tobula. NVH lygių, už tai, kas iš esmės ekonomika automobilis, yra nepaprastai mažas, nors vėjo triukšmas gali būti išgirstas. Tuščiąja eiga, automobilių dažymas  jums kartais žvilgsnis į tach norėdami pamatyti, jei variklis yra dar tiksi. Pirminės ir antrinės kontrolės santykiai yra sprogimo ant. Ir stiprintuvas yra lengvas, bet maloniai informatyvus. Du kartus, šis automobilis padengtas 1000 mylių per vieną dieną be daryti psichinę ar fizinę žalą jo pilotas. Net migdolų interjeras atitinka mūsų patvirtinimo, šviesus ir optimistiškas, o iki šiol atsparaus Niechlujstwo. sportinių automobilių nuoma
Ką mes darome nepatinka: Gerai, čia ateina nitpicking: iš 12-voltų elektros lizdo vietą reiškia, kad jūsų radaro detektorius laidas kartais bando smaugti shifter. Norėtume, kad eksperimentuoti su pagalvėlėmis norėdami pamatyti, jei mes galime gauti šiek tiek tvirtesnį stabdžių pedalą. Priekinės sėdynės galėtų naudoti šiek tiek daugiau šoninį stiprinantys. Audi-kaip radijo garso reguliavimas, tik už shifter, vis dar nėra intuityvus po 11 mėnesių pasiekti jį. Ir dangtis atpalaidavimo trauka ir kuro-atvartu spaudai yra „Side-by-side, tai reiškia, jūs netyčia atidaryti gaubtu ne kas kitas kuro stotelėje. Ir, uh, tai apie jį.

Paskutinį kartą visa c / d darbuotojai laimingai susitarė nuoširdžiai, nes tai, ji buvo sportinių automobilių nuoma.

Kas nutiko: nieko blogo. Na, buvo pranešta iš radijo-cypė klausimais pora, tačiau jie, atrodo, išnyko po programinės įrangos atnaujinimo antrame paslauga. Šių dviejų paslaugų kaina (AT 9940 mylių ir 18,290 mylių) nustatyti mums atgal $ 287 viso.

 

sportiniu automobiliu nuoma

sportinių automobilių nuoma

Mes negalime kaltinti tai ant Mazda 3, bet vienas iš mūsų redaktoriai žmogų, kurio meilė šis automobilis ribojasi su obsesinis užtikrintus dalykas į postą kaip kietas kaip lėktuvnešio. Jis pasijuto blogai apie tai, automobilių dažymas bet bent jau ne išsiliejo savo kavą. Naujas bamperis dangtelis nustatyti mums atgal $ 1423.
KUR nuėjome: Be vienos kelionės į Čikagą, greitai sprogimo į Indy 500, ir trumpesnių jaunts visoje Mičigano aikštelė, Mazda 3 didžiausias nuotykis iki šiol buvo jo kelionė Montana, kur jis praleido laimingą vasarą su Jonu Phillipsas apie jo Double-J Cat Ranch. Big Sky sportinių automobilių nuoma  šalyje, ji padarė kelionę į funky rašytojų prieglauda tuo Murray Viešbučiai Livingston, Montana, taip pat atliekami Phillipsas motinos-in-law ir vyresnio amžiaus teta Elkhorn Hot Springs, kai abi ponios atsisakė imtis atšilimo kritimo nuogas. automobilių remontas  Be to, automobilis tapo pateiktas per tikrasis sąžiningas iki Dievas galvijų vairuoti, judančią išilgai Montana Highway 43, į Išminčius upės, greičiu, kuris atitiko kokia greitis tinka Cowboys „arklius ir jų dvyniai Borderkolis, iš kurių vienas nešėsi futbolo. Vėliau automobilio ratų arkos turėjo būti modes iš.

Phillips namų vėl vairavo „Mazda 3 atgal į Ann Arbor mūsų metinės 10Best pobūvį, tada Montana-4000 mylių per 10 dienų:“ Jis išlaikė tuos mylių kvalifikuotai ir ramybės, užtikrinant 12 valandų per dieną komfortą. Tai žavinga

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :