Dažymo paslaptys

automobilių dažymas Taigi Haris mojavo niūrus atsisveikino su Beveik Begalvis Nikas ir po kniaukti atgal laiptais, padvigubinti purvinas pėdsakus ant grindų numerį.
Haris niekada nebuvo viduje kniaukti kabinete prieš automobilių remontas; tai buvo vieta, vengti dauguma studentų. Kambarys buvo nutriušęs ir be langų, apšviesta vieno tepalo lempa kabančios iš mažo lubų. Blyškiai kvapas kepta žuvis delsė apie vietą. Mediniai Spintos stovėjo aplink sienas; iš jų etikečių, Haris galėjo matyti, kad juose detales kiekvienam mokiniui kniaukti kada nors nubausti. Fredas ir Džordžas Vizlis automobilių dažymas turėjo visą stalčių sau. Labai poliruoti kolekcija grandinės ir pančiai pakabinti ant sienos už kniaukti stalo. Tai buvo žinoma, kad jis visada buvo išmaldos Dumbldoras tegul sustabdyti mokinius pagal jų kulkšnių nuo lubų.
Pavogti sugriebė Auginti literatūros iš puodo ant jo rašomojo stalo ir ėmė maišymo aplink ieško pergamento.
„Sakmė“, jis sumurmėjo įnirtingai, „Great Karštos moticiklų dažymas drakonas vežimėliais… Varlių smegenis… Žiurkių žarnynas… Aš turėjo pakankamai jo… Kad pavyzdį… Kur yra forma… Taip. .. „
 
Jis paimti didelį ritinį pergamento iš jo stalčiuje ir ištiesė priešais jį, panirimas savo ilgą juodą Auginti literatūros į rašalo puodą.
„Pavadinimą… Haris Poteris. Nusikalstamumu…“
„Tai buvo tik purvo tiek!“ sakė Haris.
„Tai tik purvo tiek jums, berniukas, bet man tai papildomą valandą plovimą!“
šaukė kniaukti, lašeline virpėjimas nemaloniai ne jo svogūniniai nosies galo.
„Nusikaltimas… Befouling pilį… Pasiūlė bausmę…“
Dabbing jo transliacijos nosies, vagiliauti Atmestas nemaloniai ne Harry, kuris laukė su susilpnėti kvėpavimas, nes jo sakinys kristi.
Bet kaip Pavogti sumažino savo Auginti literatūros, ten buvo didelis BANG! apie biuro lubų automobilių remontas , tai sudarė naftos lempos Rattle.
„Peeves!“ Pavogti riaumojo, blaškymas žemyn jo Auginti literatūros kurį pyktis transportu. „Aš turiu jums šį kartą, aš turiu tave!“
Ir be atgalinio žvilgsnio Harry, vagiliauti bėgo pilnapadis iš biuro, ponia Norrisas dryžiai kartu su juo.
Peeves buvo mokyklos Poltergeist, smīnīgs, ore grėsmė gyvenęs sukelti sumaištį ir baimę. Haris nebuvo daug, kaip Peeves, bet negalėjo padėti jausmas dėkingi už savo laiko. Tikimės, kad ir kokia Peeves padarė automobilių dažymas (ir jis skambėjo taip, tarsi jam reikia sudaužyta kažką labai didelis šiuo metu) būtų atitraukti vagiliauti iš Harry. automobilių remontas
Galvoju, kad jis tikriausiai turėtų laukti kniaukti grįžti, Haris nuskendo į nutriušęs kėdės šalia stalo. Yra tik vienas dalykas, ant jo be jo pusę užpildyta forma: didelis, blizgus, violetinė vokas su sidabro raidėmis ant priekinio. Su greito žvilgsnio į duris patikrinti, vagiliauti nebuvo pakeliui atgal, Haris pakėlė voką ir perskaičiau: kwikspell korespondencija kursas pradedantiesiems „Magic.
 
Smalsu, Haris flicked voką atvira ir ištraukė pergamento pėdą į vidų. Daugiau garbanotas sidabro rašymas tituliniame puslapyje sakė: Feel iš žingsnis šiuolaikinės magijos pasaulyje? Rasti sau priėmimo pateisinimu negali atlikti paprastus burtai? Kada nors buvo tyčiojosi jūsų slogus wandwork? Yra atsakymas! Kwikspell yra visiškai naujas, saugus, greitas rezultatas, lengva išmokti kursą. Šimtai raganos ir automobilių remontas burtininkai naudos iš Kwikspell metodu! Ponia Z. krapai iš Topsham rašo: „Aš turėjau ne atminties užkalbėjimų ir mano mikstūros buvo šeimos pokštas Dabar, po Kwikspell Žinoma, aš esu dėmesio centre vakarėliuose ir draugų maldauti mano scintiliaciniai Sprendimas receptą!“ Warlock D.J. Gam iš Didsbury sako: „Mano žmona naudojamas šaiposi iš mano menka pakabukai, tačiau vieno mėnesio į savo Pasakų Kwikspell žinoma ir man pavyko paversti ją į jakų Dėkojame, Kwikspell!“
Sužavėtas Harry thumbed chromavimas per voko turinį poilsio. Kodėl Žemėje nebuvo kniaukti norite Kwikspell kursą? Ar tai reiškia, kad jis nebuvo tinkamai vedlys? Haris buvo tik skaityti „Pamoka Vienas: Laikydami savo lazdelę (keletas naudingų patarimų)“, kai maišymo pėdomis už jam pasakė, vagiliauti buvo grįžta. Įdaras pergamentą atgal į voką, Haris išmetė jį atgal ant stalo kaip atsivėrė durys.
Pavogti ieškojau pergalingas.
„Tai nykstantis kabinetas buvo labai vertinga!“ jis sakė džiugiai ponia Norris. „Mes turime Peeves iš šiuo metu, mano saldus -„
Jo akys krito ant Harry ir tada metano į Kwikspell voką, kuris, Haris suprato per vėlai, gulėjo dviejų chromavimas pėdų atstumu nuo kur pradėjo.
Pavogti anketa automobilių dažymas tirštos veido išvyko plytinio raudonumo. Haris Karkasinis save  už potvynio banga Fury. Pavogti hobbled visoje jo stalo, pagriebė iki voką, ir išmetė jį į stalčių.

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :