Naujų automobilių remontas

Haris buvo ne pasakoja Ron ir Hermione apie kniaukti ir Kwikspell žinoma, kai salamandra staiga whizzed į orą, skleidžiančių garsiai kibirkščių ir kirpčiukai nes jis suko Wściekle aplink kambarį taško.  automobilių remontas Iš Percy akyse baubiant pats užkimęs ne Fred ir George, įspūdingas ekrano mandarino žvaigždės duše iš Salamander burna, ir jo pabėgti į ugnį, su kartu sprogimų, vairavo tiek kniaukti ir Kwikspell automobilių dažymas  voką nuo Harry galvoje. Iki to laiko Helovinas atvyko Harry buvo apgailestaudamas savo bėrimas pažadą eiti į deathday šaliai. Mokyklos likusi dalis buvo laimingai numatyti savo Halloween šventės; Didžiojoje salėje buvo papuoštas įprastų gyvų šikšnosparniai, Hagridas anketa didžiuliai moliūgai buvo iškirpti į žibintų pakankamai didelis, trys vyrai sėdėti, ir ten buvo gandai, kad Dumbldoras buvo įrašytos iš šokių skeletas trupę už pramogoms.
„Pažadas yra pažadas:“ Hermiona priminė Haris bossily. „Jūs sakėte, norite eiti į deathday šaliai.“
Taigi septintą valandą, Haris, Ronas ir Hermiona vaikščiojo automobilių remontas tiesiai pro duris į supakuoti Didžiojoje salėje, kuri buvo blizgantis Malonus su aukso plokštelėmis ir žvakės bei režisierius savo veiksmus, o ne į Požemiuose.

Koridoriaus todėl Beveik Begalvis Nikas partijos buvo išklotos žvakės, taip pat, nors poveikis buvo toli nuo linksmas: Tai buvo ilgas, plonas, juodas kaip degutas plonos žvakės, visi dega automobilių dažymas ryškiai mėlyna, liejimo silpnas, vaiduokliška šviesa net per savo gyvenantys veidus. Temperatūra nukrito kiekviename žingsnyje jie paėmė. Kaip drebėjo Haris išsitraukė drabužius sandariai aplink jį, jis išgirdo, ką skambėjo kaip tūkstantį nagai grandymo milžinišką lentą.
„Ar tai turėtų būti muzika?“ Ronas sušnibždėjo. Jie pasuko už kampo ir pamačiau Beveik Begalvis Nikas stovėjo tarpduryje pakabinti su juoda aksomo užuolaidos.
„Mano mieli draugai, sakė jis liūdnai. „Sveiki, sveikiname… Taip malonu jums gali ateiti….“
Jis valomas ne savo apžėlusi kepurę ir nusilenkė juos į vidų.
Tai buvo neįtikėtinas reginys. Požemių buvo pilnas automobilių remontas šimtus perliniu-balta, permatomų žmonių, daugiausia dreifuojančius aplink perkrautas šokių aikštelėje, Waltzing į siaubingą, Drebėti garso trisdešimt muzikinių pjūklų, vaidina orkestru ant pakeltos, juoda-Puoštas platforma. Liustra važtaraščius blazed vidurnakčio mėlyna su tūkstančiais daugiau juodos žvakės. Jų kvapas pakilo į rūką prieš juos; tai buvo tarsi žengia į šaldiklį.
„Ar mes turime pažvelgti aplink?“ Haris pasiūlė, norėdamas sušilti kojas. automobilių dažymas
„Atsargiai, kad nebūtų pasivaikščioti visiems“, nervingai sakė Ronas, ir jie išsiruošė aplink šokių aikštelę krašto. Jie išlaikė niūrių vienuolės, nuskuręs žmogus dėvi grandines, ir Fat vienuolis, linksmas Hufflepuff vaiduoklis, kuris buvo kalbėti su riterio rodykle išlindęs iš kaktos grupę. Haris nebuvo nustebęs, kad pamatytumėte, kad Kruvinas baronas A sulysęs, spoksoti Slytherin vaiduoklis kuriems sidabro kraujo dėmių, buvo suteikiamas tolo Iki kitų vaiduokliais.

„Oi, ne,“ sakė Hermiona, sustoti staiga. „Grįžk pasukti atgal, nenoriu kalbėti aimana Myrtle -„
„Kas?“ sakė Haris, kaip jie atsitraukė greitai.
„Ji neduoda ramybės viena iš mergaičių vonios kambarys pirmame aukšte tualetai,“ sakė Hermiona.
„Ji neduoda ramybės tualetas?“
„.. Taip Tai buvo“ out-of-tam visus metus, nes ji saugo turintys tantrums ir potvynių vietą aš niekada nuvyko ten vistiek jei galėčiau ją išvengti, tai baisu bando turėti tualetą su ja verksmas į tave – „
„Žiūrėk, maistą!“ sakė Ronas.
Kita pusėje lochu buvo ilgas stalas, taip pat padengtas juodu aksomu. Jie kreipėsi ją noriai, bet kitą akimirką nustojo savo kūrinius, siaubas. Kvapas buvo gana bjaurus. Didelis, supuvę žuvis buvo padėtas ant išvaizdus sidabro plokšteles; pyragai, sudegino anglis-juoda, buvo auklėti ant salvers; ten buvo didelis Postrzelony Haggis, sūrio, kuriai taikoma Furry žalia pelėsių plokštė, o garbinga vieta, didžiulis pilkas pyragas iš antkapio formos, su deguto pavidalo pudros formavimo žodžius, seras Nicholas de Mimsy-Porpington mirė 31. spalio, 1492 Haris stebėjo, nustebinti, kaip stuomeningas vaiduoklis kreipėsi į stalą, pasilenkė mažas, ir vaikščiojo per jį, jo burna vyks plati, kad ji išlaikė per vieną iš dvokiantis lašišos.
„Ar galite paragauti jei eisi, nors tai?“ Haris paklausiau.

Populiariausios mūsų teikiamos paslaugos :